POKOS'4

TERAŹNIEJSZOŚĆ KLUCZEM DO PRZESZŁOŚCI:
WSPÓŁCZESNE PROCESY SEDYMENTACYJNE I ICH ZAPIS KOPALNY

Smołdzino, 21-26 czerwiec 2010 r.
    Dojazd

Konferencja odbędzie się w Smołdzinie - małej miejscowości położonej ok. 40 km na północny wschód od Słupska. Smołdzino położone jest na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego, w pobliżu kilku jezior: Łebsko, Gardno oraz Dołgie Wielkie i Małe. Stanowi również dogodną lokalizację dla organizacji wycieczek na plaże i wydmy ruchome SPN a jednocześnie, będąc siedzibą Dyrekcji Parku, jest dogodnym zapleczem do organizacji wszelkich imprez naukowych i edukacyjnych.

Zakwaterowanie w czasie konferencji zapewni Gościniec u Bernackich: ul. Bohaterów Warszawy 26, 76-214 Smołdzino, tel.: 059 8117364, www.ubernackich.pl
DOJAZD
Dla osób podróżujących pociągiem najlepiej dotrzeć do Słupska, skąd do Smołdzina kursują autobusy PKS i Nord Express. W Smołdzinie należy wysiąść w centrum, obok Muzeum Przyrodniczego SPN. Czas dojazdu autobusem PKS ze Słupska ok. 50 minut. Rozkłady jazdy są dostępne na następujących stronach www:
        PKP: www.pkp.pl
        PKS Słupsk: http://pks.slupsk.pl/pksonline.php
        Nord express: http://www.nordexpress.pl

Istnieje możliwość przewozu uczestników konferencji autokarem do Smołdzina:
     1) w dniu 20 czerwca 2010r. z dworca PKP Poznań Gł. (godz. 14.45)
     2) w dniu 20 czerwca 2010r. z dworca PKP Słupsk Gł. (godz. 19.45)
     3) w dniu 22 czerwca 2010r. z dworca PKP Słupsk Gł. (godz. 19.45)

Osoby, które chcą skorzystać z proponowanego udogodnienia dojazdu prosimy o poinformowanie nas o tym drogą elektroniczną (pokos4@amu.edu.pl) do dnia 2 czerwca br.

Osobom wyjeżdżającym po sesjach plenarnych (24 czerwca, godziny popołudniowe) oferujemy transport autobusowy do Słupska, a uczestniczącym w Wycieczce 2 - powrót do Poznania w dniu 27 czerwca.
logo UAM

(6kB)

(7kB)


POKOS'1 POKOS'2 POKOS'3